حصار سازان شرق ایران
خانه / سیم خاردار / خرید سیم خاردار درجه یک ارزان قیمت

خرید سیم خاردار درجه یک ارزان قیمت

سیم خاردار، یکی از ارکان ایجاد کننده ی امنیت در حصار هاست و معمولا در قسمت مرکزی و فوقانی فنس ها استفاده می شود. سیم خاردار، عبور از بالای حصار را غیر ممکن خواهد کرد و از ورود افراد غیر مجاز، جلوگیری می کند. سیم خاردار انواع متنوعی داشته و ابتدا باید یکی از آن هارا انتخاب و سپس اقدام به نصب نمایید. سیم خاردار که به انگلیسی barbed wire می باشد در دوشکل مختلف در بازار یافت می شود. نوع خاصی از این محصول تنها در حصار های باغ ها استفاده می شود. معمولا باغداران می توانند با هزینه ی کمی بالای دیوار یا حصار باغ خود را، سیم خاردار کشیده و بدین ترتیت، امنیت آن را افزایش دهند و از هرگونه دزدی، جلوگیری کنند. این محصولات از فولاد ساخته می شوند و مقاومت بسیار بالایی دارند. از آن ها در قسمت های مرزی و مناطق امنیتی بسیار استفاده می کنند. از مزیت های آن می توان به عمر بالای آن و سبک بودنش در حمل و نصب اشاره کرد. اگر به هر دلیلی قصد خرید سیم خاردار را دارید با این مقاله همراه شوید تا این محصول را بهتر شناخته، و سپس انتخاب نمایید.

خرید سیم خاردار درجه یک ارزان قیمت

قیمت روز سیم خاردار تیغی

قیمت روز سیم خاردار تیغیسیم خاردار ها بر اساس شکل، به دو نوع زیر تقسیم می شوند:

 • خطی
 • حلقوی یا جنگی

سیم خاردار خطی از دو رشته سیم گالوانیزه ساخته می شود. شکل آن به صورتی است که، از یک سیم و مفتول هایی تیز که مانند خار هستند، تشکیل شده است و به صورت کلافی بسته بندی می گردد. این بسته بندی ها، وزنی بین ۱۵ تا ۲۵ کیلوگرم داشته و بر اساس نیاز مشتری، فروخته می شوند.

سیم خاردار حلقوی، از یک رشته فولادی سخت که به شکل فنر در آمده تشکیل می شود که قطر آن حدود ۲/۵ میل و قطر خار روی آن ۲ میلی متر می باشد. این سیم ها تحت فرآیند گالوانیزاسیون قرار گرفته و دارای مقاومت مطلوبی می باشند. قدرت کششی آن، در حدود ۱۴۰ کیلو گرم بر میلی متر مربع می باشد.

سیم خاردار حلقوی خود به نوع تقسیم می شود:

 • حلقوی معمولی یا سوزنی
 • حلقوی با خار سیمی
 • حلقوی تبری یا سیم خاردار تیغی

در ادامه به بیان مزیت های هریک از سیم خاردار های خطی و حلقوی می پردازیم و خواهیم گفت که، هر یک از آن ها، در کدام حوزه، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید سیم خاردار تیغی به قیمت تولید

خرید سیم خاردار تیغی به قیمت تولیدسیم خاردار های خطی طرفداران بیشتری نسبت به انواع حلقوی داشته و بیشتر به فروش می رسد.

از مزایای سیم خاردار های خطی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • راحتی در نصب و باز کردن
 • دوام بسیار بالا
 • جلوگیری از ورود حیوانات
 • انعطاف پذیری در نصب بر روی زمین ها
 • وزن بسیار سبک
 • کم هزینه تر نسبت به سایر روش ها

سیم های خاردار خطی به خاطر شکلی که دارند، بیشتر در حصار کشی زمین ها، جداسازی مراتع و محیط های حفاظت شده، زندان ها، مراکز نظامی و فرودگاه ها استفاده می شود.

مرکز خرید سیم خاردار، انواع سیم خاردار را با هر متراژی که بخواهید، در اختیارتان قرار می دهد.

سیم خاردار حلقوی معمولا در حصار باغ ها، زمین های کشاورزی و مناطق امنیتی استفاده می شود. این محصولات در قطر های ۶۰ و ۹۰ سانتی متر وجود دارند، که قطر های ۶۰، ده متر و قطر های ۹۰ سانتی، ۱۵ متر باز می شوند.

باید بدانید که سیم خاردار های حلقوی با کیفیت، به صورت ۱۸۰ گرم در متر مربع، گالوانیزاسیون می شوند. سیم خاردار حلقوی ضخیم بسیار بهتر از انواع نازک آن، می باشد.

سیم خاردار درجه یک، محصولی است که، از بهترین نوع فولاد تهیه شده باشد. همچنین باید از استحکام زیادی برخوردار بوده و عمر مفید آن، طولانی باشد. در واقع هر چه این محصولات، ضخامت بیشتری داشته باشند، محکم تر نیز خواهند بود.

فروش عمده سیم خاردار حلقوی

فروش عمده سیم خاردار حلقویسیم خاردار حلقوی معمولی، همانطور که گفته شد، از یک سیم فولادی، که به صورت فنری می باشد، تشکیل شده است. این محصول از قدرت کششی و مقاومت بالایی برخوردار می باشد.

سیم خاردار حلقوی با خار سیمی شکل، از لحاظ ساختار کلی مشابه نوع معمولی این محصول می باشد، با این تفاوت که قطر مفتول اصلی در آن ۳ میلی متر بوده و دو رشته خار، با قطر ۲/۵ میلی به دور آن پیچیده شده است.

در سیم خاردار حلقوی تبری، که به آن لیزری نیز گفته می شود، رشته ی پایه، مفتولی به قطر ۳ میلی متر می باشد. در این محصول خار ها مانند تبر و در فاصله های معینی، به سیم پایه پرس می شوند. جنس مفتول پایه در این نوع سیم خاردار، کربن بالا است. این نوع پایه باعث شده، که سیم مقاومت بیشتری در برابر تغییرات آب و هوا و انواع فشار های فیزیکی، از خود نشان بدهد.

این مقاومت بالا، سبب شده است که سیم خاردار تبری از دیگر سیم خاردار ها نیز، گران تر باشد.

این بود شرح کاملی از انواع سیم خاردار از نوع حلقوی، که اگر آن را با دقت خوانده باشید، در هنگام خرید، در انتخاب این محصول اشتباه نخواهید کرد.

نمایندگی پخش و فروش سیم خاردار در سراسر کشور

نمایندگی پخش و فروش سیم خاردار در سراسر کشورحال حتما می خواهید بدانید که بهترین مارک سیم خاردار چیست؟ سیم های خاردار با برند های مختلفی در بازار دیده می شوند. با کمی تحقیق در مورد هر یک از آن ها، می توانید بهترینشان را شناسایی نمایید.

در کل برندی خوب تر است که، محصولاتش کیفیت بالایی داشته و در عین حال قیمت مناسبی نیز داشته باشند. در این حوزه برخی از شرکت ها بر روی محصولات خود، ضمانت نامه ی چند ساله می دهند، تا مشتری را از کیفیت محصول مطمئن کنند و تشویق به خرید نمایند.

در این شرکت ها سیم خاردار به صورت عمده، به فروش می رسد. خرید عمده ی این محصول از درب شرکت تولید کننده، برای کسانی که مقدار زیادی از آن را احتیاج دارند، انجام می شود.

در خرید های عمده، معمولا درصدی تخفیف برای خریدار قائل می شوند. با این کار هم تولید کننده، می تواند مقدار زیادی از تولیدات خود را به به یکباره بفروشد و هم خریدار محصول را با قیمت مناسب تری، نسبت به فروشگاه ها، تهیه می کند. این نوع معاملات  باعث سود دو طرف، خواهند بود.

جایگاه سیم خاردار ایرانی در بازار های بین المللی

جایگاه سیم خاردار ایرانی در بازار های بین المللیسیم خاردار تیغی اصل، باید تیغ هایش با فاصله کمی نصب شده باشند. همچنین لازم است که، سیم اصلی آن از پر کربن ساخته شده باشد.

سیم خاردار تیغی ایرانی، محصولی شناخته شده در کشور بوده و اکثر افراد هنگام خرید، انواع ایرانی این محصول را انتخاب می کنند.

سیم خاردار یک محصول پر مصرف در همه ی کشور هاست. همواره مناطق نظامی و حساس باید به صورت ویژه حفاظت شوند. برای حفاظت از مکان های نظامی یا حتی نیروگاه های هسته ای و دیگر مراکز مهم، علاوه بر دیوار کشی و حصار، از سیم خاردار نیز برای محافظت بیشتر استفاده می کنند.

همواره سعی می شود در این مراکز، از بهترین و جدیدترین نوع این محصول استفاده شده، تا جلوی هر گونه نفوذ گرفته شود.

هر چند در مراکز نظامی و زندان ها، دکل های دیدبانی وجود دارند، اما سیم خاردار نیز، می تواند امنیت بیشتری را ایجاد نماید.

صادرات سیم خاردار به کشور های همسایه

صادرات سیم خاردار به کشور های همسایهیکی از محصولات شناخته شده ی مشهد، سیم خاردار تیغی مشهد می باشد. این محصول در مراکزی که از تکنولوژی بالایی استفاده می کنند، طراحی و تولید می شود و کیفیت خوبی دارد.

اگر قصد خرید سیم خاردار تیغی ارزان را دارید، باید به شما بگوییم که، در نوع ارزان این محصول، سیم ها ضخامت کمی دارند و انواع ضخیم تر به خاطر مقاومت بالا، بیشتر توصیه می شوند.

از مشخصات دیگر سیم خاردار خطی که به آن اشاره نکردیم، جنس آن است، که از گالوانیزه گرم می باشد. فاصله ی خار ها در آن بین ۶ تا ۹ سانتی متر می باشد.

 سیم خاردار حلقوی تیغ دار، که نام انگلیسی آن Razor wire می باشد، در قطر هایی بین ۶۰ تا ۱۰۰ سانتی متر، در بازار موجود می باشد. فاصله تیغ ها نیز بین ۵ تا ۶ سانتی متر است. هر کلاف آن با قطر ۶۰، دارای ۶۲ حلقه با وزن ۱۱ کیلوگرم می باشد، که ۱۲ متر طول دارد.

سیم های با قطر ۱۰۰ و ۹۰ سانتی متر، ۶۴ حلقه داشته و وزن هر کلاف به نزدیک ۲۱ کیلوگرم نیز می رسد. طول این سیم ها نیز ۱۷ متر می باشد.

بهترین مارک سیم خاردار در بازار خارجی

بهترین مارک سیم خاردار در بازار خارجیسیم خاردار تیغی عمده، قیمت مناسب تری دارد. همانطور که گفته شد این نوع سیم خاردار، قیمت بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد. ولی اگر به صورت عمده خریداری شود، هزینه ی کمتری پرداخت خواهید کرد.

باید بدانید که هر یک کیلو سیم خاردار خطی ۲/۵ × ۲/۵، ۷ متر را پوشش می دهد. اما انواع ۲/۵ × ۲ این محصول، تا ۱۰ متر را نیز پوشش می دهد.

قیمت سیم خاردار، بر اساس وزن سیم مشخص می شود. در واقع قیمت آن ها براساس وزن کلاف و جنس آن ، تعیین می گردد.

معتبر ترین عرضه کننده سیم خاردار در تهران

معتبر ترین عرضه کننده سیم خاردار در تهرانفروشگاه سیم خاردار، در سطح شهر فراوانند و با کمی جستجو می توانید آن ها را پیدا کنید. این مراکز انواع وسایل حفاظت، از جمله حصار و سیم خاردار را عرضه می کنند.

به طور کلی استفاده از سیم خاردار تبری، مکمل مناسبی برای حصار های فنسی و توری های فلزی می باشد.

همچنین باید بدانید که استفاده ترکیبی از سیم خاردار خطی و حلقوی، قابل اجرا بوده و امنیت حصار و محل مورد نظر را، به طور قابل توجهی افزایش می دهد. 

انواع سیم خاردار عبارتست از:

 • سیم خاردار خطی
 • سیم خاردارجنگی
 • سیم خاردار روکش دار
 • سیم خاردار ایرانی
 • سیم خاردار اسرائیلی
 • سیم خاردار عراقی

و … که ضخامت، کشش و رشته های متفاوتی دارند و مفتول های آن از جنس فلز و گالوانیزه و فولاد می باشند.

سیم خاردار تیغی درجه یک، همانطور که گفته شد، اگر از جنس فولاد ساخته شده باشد، بهتر خواهد بود. در این محصول تیغ ها از یک لایه گالوانیزه برش می خورند و به شکل تبر می باشند. این محصول جدید ترین نوع سیم خاردار می باشد.

بازار سیم خاردار حلقوی با بهترین کیفیت

بازار سیم خاردار حلقوی با بهترین کیفیتسیم خاردار حلقوی مشهد، در واقع نسبت به انواع خطی، امنیت بیشتری را ایجاد می کند. این سیم های حلقوی، قابلیت استفاده بر روی زمین را نیز دارا می باشند.

باید بدانید که، سیم خاردار حلقوی باکیفیت، با مفتول های خشک عرضه می شود. دلیل اصلی استفاده همیشگی از آن ها نیز، ایجاد امنیت بیشتر بوده است.

همچنین باید توجه داشته باشید که، این محصولات، با توجه به نوع و ضخامت مفتول و نوع خارها، دارای ضریب امنیتی متفاوتی می باشد.

اگر می خواهید از محیطی محافظت بیشتری کنید، انواع حلقوی با وجود اینکه قیمت بالاتری دارند، پیشنهاد می شوند. چون این محصولات ضریب امنیتی محیط را، بسیار بالا می برند.

سفارش سیم خاردار حلقوی درجه یک

سفارش سیم خاردار حلقوی درجه یکنوع فلز یا فولادی که در تولید سیم خاردار استفاده می شود، بسیار اهمیت دارد. فولاد زنگ نزن نسبت به جنس های دیگر این سیم ها، مقاوم تر عمل می کند.

پس در هنگام خرید، به جنس محصول به دقت توجه فرمایید. همچنین میزان فاصله ی تیغ ها نیز بسیار مهم می باشد. هرچه تیغ ها بیشتر و به هم نزدیک تر باشند، حفاظت بیشتری را اعمال می کنند.

در گذشته در مناطق جنگی برای جلوگیری از ورود بیگانگان، مرز بندی هایی زمینی به وسیله ی سیم خاردار انجام می دادند. گذشتن از این سیم ها اگر به درستی نوع آن ها انتخاب و نصب شده باشد، بسیار سخت بوده و تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

وارد کننده بهترین سیم خاردار خارجی

وارد کننده بهترین سیم خاردار خارجیسیم خاردار حلقوی صادراتی، از بهترین سیم خاردار حلقوی است. محصولات صادراتی بسیار مرغوب می باشند و توان رغابت با محصولات خارجی را از لحاظ کیفیت دارند.

در بسیاری از باغات در فصل برداشت میوه، باغداران از دزدین میوه ها به صورت شبانه شکایت دارند. به این افراد پیشنهاد می شود که، یکبار هزینه کرده و روی دیوار باغ خود را سیم خاردار بکشند. به آن ها اطمینان می دهیم که، با این کار جلوی هرگونه دزدی را در هر موقع از شبانه روز خواهند گرفت، بدون اینکه باغ، نگهبان یا سگ برای حفاظت داشته باشد.

اگر از نوع این محصول و کاربرد های آن اطلاعی ندارید، زمانی که برای خرید مراجعه می کنید، از متصدی فروش کمک بخواهید. آن ها ابتدا مکان و هدف نصب را از شما خواهند پرسید و سپس انواع مناسب این محصول را به شما معرفی خواهند کرد. 

در آخر بین محصولات با قیمت های مختلف، انتخاب با شما خواهد بود که، چقدر می خواهید هزینه کنید.

تامین کننده سیم خاردار باکیفیت دست دوم

تامین کننده سیم خاردار باکیفیت دست دومسیم خاردار مشهد، یک محصول نام آشنا می باشد. از مشهد این محصول تولید و به سایر شهر ها برای فروش،فرستاده می شود.

در مشهد مراکزی در تولید انواع فنس، سیم خاردار، گابیون و … فعالیت می کنند. کیفیت درجه یک محصولات این مراکز، باعث شده است که از همه ی کشور طرفدار داشته باشد.

در این کارخانه ها، از بهترین نوع فلز و فولاد برای تولید حصار و سیم خاردار استفاده می کنند. کیفیت آن ها به گونه ای است، که بخشی از محصولات آن، بسته بندی و در بخش صادرات قرار می گیرند.

امیدواریم با مطالعه ی این مقاله، به اندازه ی کافی با این محصول آشنا شده باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرتضی احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09156924075
شماره پشتیبانی: 09333103377
آدرس کانال: fansban@
پست الکترونیکی: aalfaac@gmail.com

پاسخی بگذارید