حصار سازان شرق ایران
خانه / سیم خاردار / فروش سیم خاردار با بهترین قیمت و کیفیت

فروش سیم خاردار با بهترین قیمت و کیفیت

همواره حصارکشی باغات، مزارع کشاورزی و یا مناطقی مهم همچون فرودگاه، مراکز نظامی و … دارای اهمیت بسیار زیادی است. برای ایجاد یک حصارکشی کاملا مطمئن و امنیتی، باید علاوه بر توری های فنسی، از لوازم و تجهیزات دیگری مانند سیم خاردار استفاده کرد. سیم های خاردار در انواع و کیفیت های مختلف، دارای مزایا و کاربردهای متنوع هستند و اغلب بر روی توری و یا همان فنس نصب می شوند. عرضه و فروش سیم خاردار با نرخ و قیمت مناسب و با بهترین کیفیت، از طریق مراکز و شعب معتبر عرضه کننده این محصول در سراسر کشور در حال انجام می باشد.فروش سیم خاردار با بهترین قیمت و کیفیت

قیمت سیم خاردار در بازار بین المللی

قیمت سیم خاردار در بازار بین المللی

سیم خاردار یکی از تجهیزات مهم و کاملا کاربردی می باشد. این کالا توسط دو آمریکایی در سال ۱۸۶۷ به اختراع رسیده است. به دلیل استفاده های فراوان از سیم خاردار در سراسر جهان، قیمت آن در بازارهای بین المللی دارای اهمیت فراوانی است. 

قیمت روز سیم خاردار در تمام جهان از جمله کشور ما بر اساس عوامل و فاکتورهای زیر تعیین می گردد:

 • نوع سیم خاردار 
 • ضخامت مفتول
 • ضخامت خار
 • نوع گالوانیزه
 • وزن سیم خاردار
 • محل بارگیری
 • برند و کارخانه سازنده
 • کیفیت و کارایی
 • تعداد تیغ در متر

در سراسر جهان و از جمله کشور ما سیم های خاردار در متریال ها و اشکال مختلفی وجود دارند. سیم خاردار (barbed wire) به نوعی از سیم و یا مفتول اطلاق می شود که لبه های تیزی دارد. این سیم به دلیل لبه های تیز و همچنین داشتن خارهای تیز و برنده در فواصل منظم، برای استفاده در موارد امنیتی بسیار حائز اهمیت می باشد.
عبور کردن از سیم های خاردار عملا امکان ناپذیر است و اگر فردی از این سیم ها عبور کرد، قطعا با آسیب های جبران پذیری مواجه می شود. 

خرید سیم خاردار غیر حضوری

خرید سیم خاردار غیر حضوری

سیم خاردار یکی از حفاظ های امنیتی به شمار می رود که نسبت به نرده دارای نرخ و قیمت ارزان تری می باشد. مشتری می تواند جهت خرید سیم خاردار در نمونه های متنوع به صورت غیر حضوری به درگاه های اینترنتی اعم از سایت و یا کانال مراجعه کند.

اغلب وب سایت های عرضه کننده، نمایندگی های شرکت های سازنده می باشند و به همین دلیل سیم خاردار ارزان قیمت ولی با کیفیت را به دست مصرف کنندگان عمده و یا جزء می رسانند.

سیم خاردار کالایی است که در دسته بندی محصولات فولادی قرار دارد. بیشتر صاحبان و کارفرمایان مزارع و واحدهای صنعتی مانند پرورش دام و طیور، جهت جلوگیری از ورود افراد متجاوز، از سیم های خاردار مرغوب جهت مرزبندی و حصارکشی استفاده می کنند.سیم های خاردار مرغوب از دو رشته مفتول گالوانیزه تشکیل شده اند که همین امر موجب می گردد، این محصول مقاومت بالایی داشته باشد.

مرکز فروش سیم خاردار در استانها

مرکز فروش سیم خاردار در استانها

مرکز فروش سیم خاردار باکیفیت در تمامی استان های کشورمان، انواع مختلف این محصول را که شامل موارد زیر می باشد، به مشتریان عرضه می دارد:

 • سیم خاردار خطی
 • سیم خاردار حلقوی که شامل سیم خاردار سوزنی (معمولی) و سیم خاردار تبری (تیغی) است.

نمونه های بالا همگی دارای مشخصات فنی خاصی می باشند، ولی ویژگی مشترک همه آنها این است که از مفتول گالوانیزه گرم ساخته می شوند. استفاده اصلی از سیم های خاردار به خاطر حفاظ امنیتی آنها است. ضریب و حفاظ امنیتی سیم های خاردار بسته به فاکتورهایی مانند نوع، ضخامت مفتول، فاصله خارها از یکدیگر و … با یکدیگر متفاوت است.
بنابراین کارفرما باید در هنگام تهیه سیم خاردار برای مکان مورد نظر، ضریب امنیت را در نظر بگیرد و متناسب با کارایی و نیاز آن را خریداری کند، زیرا خرید اشتباه منجر به آسیب می گردد.

از سیم های خاردار برای اردوگاه های جنگی و مراکزی مانند زندان استفاده می کنند. سیم خاردار زندان یک دیواره دفاعی محکم و بازدارنده ای برای فرار مجرمان و یا ورود افراد ناشناس یه زندان ها ایجاد می کند.

خریدار سیم خاردار به قیمت تولید

خریدار سیم خاردار به قیمت تولید

از آنجایی که سیم های خاردار برای مکان هایی به کار می رود که اغلب دارای مساحت زیادی هستند، بنابراین مشتری درصدد است که این کالا را با نرخی مناسب و برابر با کارخانه تهیه کند. چه مراکزی سیم خاردار درجه یک با نرخی برابر با قیمت تولید کننده را به مشتریان عرضه می کنند؟ در زیر به این مراکز اشاره شده است:

 • نمایندگی های حضوری و یا آنلاین شرکت های سازنده
 • عمده فروشان
 • دفاتر فروش مستقیم شرکت های سازنده

استفاده از سیم های خاردار برای حصار کشی دارای مزایای زیر است:

 • نصب این حصار بر روی خاک موجب فرسایش و یا آسیب به خاک منطقه نمی شود.
 • حصارهای سیمی سایه ایجاد نمی کنند.
 • ساختار این محصول ضد زنگ بوده و داوم بسیار زیادی در برابر تغییرات جوی دارد.
 • تابش مستقیم نور خورشید، دمای هوا و رطوبت نمی تواند به بافت و ساختار سیم مفتول آسیب برساند.

بهتر است بدانید که نصب سیم خاردار بسته به نوع سیم و محلی که قرار است این سیم نصب شود، دارای تفاوت های زیادی است. شرکت ها و یا فعالانِ نصب کننده سیم خاردار، نرخ نصب این محصول را بر اساس عواملی از قبیل متراژ پروژه، نوع زیرسازی محل و زمان نصب، نوع سیم خاردار و مراکز دیگر محاسبه می کنند.

نمایندگی فروش سیم خاردار حلقوی

نمایندگی فروش سیم خاردار حلقوی

شکل ظاهری سیم خاردار حلقوی بدین صورت است که به صورت حلقه حلقه در کنار هم، توسط بسط های محکم قرار می گیرند. نماینده فروش سیم خاردار حلقوی درجه یک، این محصول را در نمونه های متفاوت زیر عرضه می کند:

 • معمولی و یا سوزنی: جهت نصب در مراکز نظامی و پادگان ها به کار می رود.
 • تبری یا تیغی: به منظور حفظ حریم خصوصی در منازل و به خصوص ویلاها و همچنین در جداسازی اراضی و زمین های بزرگ کاربرد فراوانی دارد.

سیم های خاردار حلقوی از قطرهای متفاوتی ۵۰ تا ۱۲۰ سانتی متر در بازار موجود می باشد. همچنین بهتر است بدانید که این سیم ها در بازار، دارای نمونه های ایرانی و چینی هستند.

جهت کار گذاشتن سیم های خاردار حلقوی باید ابتدا پایه هایی نصب شود و سپس سیم بر روی این پایه ها تعبیه شود. بهتر است بدانید نصب سیم های خاردار حلقوی از نوع تیغی به علت تیز و برنده بودن نیاز به مهارت خاصی دارد.

کارخانه تولیدی سیم خاردار تیغی

کارخانه تولیدی سیم خاردار تیغیسیم خاردار تیغی ارزان را می توان از نمایندگی های کارخانجات این محصول دریافت کرد. کارخانجات، این سیم را در دو نمونه حلقوی و خطی (رشته ای) به بازار عرضه می کنند.سیم خاردار تیغی دارای نام های دیگر از قبیل جنگی، تبری، ژیلتی و ناتویی نیز می باشد.

سیم خاردار تیغی به دلیل اینکه از خارهایِ تیز، برنده و بسیار فشرده به یکدیگر تشکیل شده است، دارای خاصیت ممانعت کننده بالایی می باشد، به همین دلیل مورد توجه کارفرمایان قرار گرفته است.

در زیر مشخصات فنی سیم خاردار تیغی در دو نوع حلقوی و یا خطی بیان شده است:

 • حلقوی: از نوعی مفتول فنری گالوانیزه با کربن بالا تولید می شود. رایج ترین سایزهای این سیم ۶۰، ۷۰ و ۹۰ سانتی متری است. هر کدام از سایزهای این سیم در بسته هایی با وزن و حداکثر طول مشخصی به عرضه می رسند.
 • خطی و یا رشته ای: مفتول مرکزی این سیم خاردار ۲٫۵ میلی متر و کربن بالا می باشد. خارهای این محصول از ورق گالوانیزه ۰٫۵ میلیمتری تولید می شود.

عرضه سیم خاردار در بازار

عرضه سیم خاردار در بازار

عرضه انواع سیم خاردار اصل و ساخته شده از برترین و مرغوب ترین ورق های گالوانیزه، در تمامی شعب و مراکز شرکت های سازنده و یا وارد کننده در حال انجام می باشد. در هنگام تهیه انواع سیم های خاردار باید نکاتی را در نظر داشته باشیم. در زیر به این نکات اشاره شده است:

 • مطمئن شوید که سیم خاردار مورد نظر با استانداردهای IS 278 مطابقت دارد: به استانداردهایی مانند طول و زاویه دندانه‌ ها یا خارها و فاصله بین خارها باید توجه کرد.
 • به کیفیت فولاد استفاده شده در این محصول دقت کنید: جنس فولاد استفاده شده در سیم خاردار باید به نحوی باشد که دارای مقاومت و سختی بالایی باشد.
 • به بسته بندی مناسب این محصول در هنگام خرید توجه کنید: رول‌های سیم خاردار اغلب بین ۱۵ تا ۳۰ کیلوگرم  وزن دارند. اگر این رول ها درست بسته بندی نشود حمل آنها دچار مشکل خواهد شد.
 • به قیمت محصول توجه کامل را داشته باشید و از مراکز معتبر سیم خاردار را تهیه کنید.

بازار فروش انواع سیم خاردار در کشور

بازار فروش انواع سیم خاردار در کشورسیم خاردار یکی از از ابزارآلات محافظتی و موثر در محیط‌ های مختلف است. بازار فروش انواع مختلف این محصول در سراسر کشور دارای رونق بسیار خوبی می باشد.فروشگاه سیم خاردار با ارائه این محصول در نمونه های خطی و حلقوی و همچنین ارائه مشاوره های لازم، توانسته است نظر مشتریان را به خوبی جلب نماید.

یکی از انواع سیم های خاردار، نوع خطی آن می باشد. این سیم دارای مشخصات فیزیکی و فنی زیر است:

 • از دو رشته سیم گالوانیزه تشکیل شده است.
 • در حصارکشی زمین ها، مراتع و منابع طبیعی، زندان ها، مراکز نظامی و فرودگاه ها دارای کاربرد فراوانی می باشد.
 • نحوه بسته بندی آن بصورت کلاف بوده و معمولا بین ۱۵ تا ۲۵ کیلوگرم می باشد. بسته به سفارشات و ضخامت سیم، وزن کلاف ها متغیر می باشد.

از مزایای سیم های خطی و یا رشته ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نصب و باز کردن سریع
 • دوام بالا
 • ایجاد مزاحمت به دلیل خاردار بودن سیم ها
 • انعطاف پذیری در هنگام نصب در زمین ها و محیط های مختلف
 • سبک بودن در حمل

بورس بهترین مدل سیم خاردار ایران

بورس بهترین مدل سیم خاردار ایرانبورس بهترین و معتبرترین سیم خاردار مشهد، اصفهان و … از طریق تمام نمایندگی های حضوری و اینترنتی شرکت های سازنده این کالا آغاز شد. در شهرهای اصفهان و مشهد بزرگترین تولید کنندگان انواع سیم ها خاردار موجود دارد. لازم به ذکر است که تولید کنندگان، علاوه بر سیم های خاردار محصولات زیر را نیز به بازار عرضه می دارند:

 • تورهای حصاری و گابیون 
 • پایه های حصار کشی
 • انواع توری های مرغی و فنس

شرکت های سازنده انواع محصولات بالا و همچنین سیم های خاردار را کاملا مقاوم و ضد زنگ و همچنین با نرخی اقتصادی و مقرون به صرفه به مشتریان عرضه می دارند. 

سیم های خاردار در مرزهای کشورها نیز نصب می گردد. این سیم ها در مرزها، به موازات و یا بر روی یکدیگر نصب می شوند. وجود سیم خاردار در مرز موجب می گردد که اشخاص نتوانند به صورت غیر قانونی از مرز عبور کنند.

تحویل فوری سیم خاردار حلقوی

تحویل فوری سیم خاردار حلقوی

سیم های خاردار حلقوی دارای قدرت و کارایی بالاتری نسبت به سیم های خاردار خطی می باشند. سیم های خاردار حلقوی را می توان همراه با فنس برای حصارکشی به کار برد. همچنین این محصول را می توان بر روی زمین و یا بلندی به راحتی نصب کرد.

تحویل فوری سیم های خاردار حلقوی در نمونه های مختلف آن، از طریق وب سایت ها و یا نمایندگی های برتر شرکت های سازنده انجام می گیرد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت مربوطه و یا تماس با شعب معتبر، این کالا را در حجم دلخواه سفارش داده و در محل مور نظر خود تحویل بگیرد.

آیا سیم های خاردار به غیر از گالوانیزه دارای جنس های دیگری نیز می باشد؟ بله. سیم خاردار آلومینیومی و یا جنس های دیگر مانند روی، فلز، استیل و … نیز در بازار موجود می باشند. ولی بهترین و مرغوب ترین جنس برای سیم خاردار، گالوانیزه گرم است.

بهترین مارک سیم خاردار ایرانی و خارجی

بهترین مارک سیم خاردار ایرانی و خارجیسیم خاردار خارجی و یا ایرانی را باید از بهترین جنس و برترین مارک های موجود در بازار تهیه کرد. این کالا را باید به نحوی خریداری کرد که تا چندین سال کارایی و کیفیت لازم را داشته باشند.مشتری بهتر است جهت خرید بهترین سیم خاردار ایرانی و خارجی، با متخصص و مشاوره مربوطه در این زمینه مشورت کند. 

همان طور که می دانید بسیاری از مناطق مسکونی و یا منازل برای حفظ امنیت بیشتر از سیم خاردار استفاده می کنند. سیم خاردار منزل به روش دیپلمات نصب می گردد. در این روش، سیم های خاردار بر روی نرده ها به نحوی نصب می شوند که شکل و نمای ظاهری ساختمان از بین نرود. 
بهتر است بدانید که از سیم های خاردار حلقوی تیغی سلولوزی و یا مسطح برای حصارکشی منازل و مناطق مسکونی استفاده می کنند.

صادرات سیم خاردار تیغی با بسته بندی درجه یک

صادرات سیم خاردار تیغی با بسته بندی درجه یک

سیم خاردار صادراتی از نوع تیغی با بهترین بسته بندی های محکم و مطمئن از طریق شرکت های بازرگانی معتبر و همچنین کارخانه های سازنده این محصول انجام می گیرد. ارسال و صادرات انواع مختلف سیم های خاردار به کشورهای همسایه دارای رونق بسیار خوبی می باشد.

همان طور که سیم های خاردار دارای مزایا و کاربردهای بسیار فراوانی می باشد ولی در بسیاری از کشورهای مدرن و یا صنعتی، جهت استفاد از این کالا قوانین را برای نصب وضع کرده اند. سیم های خاردار باید در مناطقی نصب شوند که در محل زندگی حیوانات نباشند. کارفرمایان باید برای نصب سیم های خاردار در مراکز پرورش دام و طیور، این سیم ها را بر روی بلندی مانند دیوار و یا فنس نصب کنند تا حیوانات منحمل ضرر نشوند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرتضی احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09156924075
شماره پشتیبانی: 09333103377
آدرس کانال: fansban@
پست الکترونیکی: aalfaac@gmail.com

پاسخی بگذارید